Kargo Süreci

ÜRÜNLER KARGODA ZARAR GÖRÜRSE NE OLACAK?

Hasarlı veya ambalajı açılmış sekilde gelen paketleri kargo elemanına tutanak tutturarak geri gönderebilirsiniz.

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI NEDİR?

Siparişlerimizde değişim yapılmamaktadır. Paketi açılmamış ve kullanılmamış olan siparişlerinizi iade edebilirsiniz. Bu durumda kargo ücreti müşteriye aittir.
 

SİPARİŞİM KARGOYA NE ZAMAN VERİLİR?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile siparişleriniz en geç 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
 

KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

Kargo ücreti 65,90 TL’dir.

Ödeme Süreci

ÖDEME SÜRECİNDE SORUN YAŞADIM NEDEN OLABİLİR?

Ödeme süreçlerinde en sık karşılaştığımız sorun 3d ödeme sisteminde meydana gelen hatalardır. Genellikle ödeme yapılan karta bağlı olan telefon numarasına şifre ulaşmamakta veya ulaşsa dahi bu şifre gerekli olana girilmemekte. Bu durum dışında yaşanan bir hata durumu söz konusu ise bize info@coccopaper.com adresine mail ile veya 0 538 888 51 88 numaraya telefon ile ulaşabilirsiniz.
 

ÖDEME SÜRECİNDE PAY TR NEDİR?

Paytr bir ödeme aracı kurumudur ve BBDK onayı ile faaliyet yürütmektedir. Ödeme aracı kurumumuz hakkında bilgi almak için https://www.paytr.com/hakkimizda linkine tıklayabilirsiniz.
 

KAPIDA ÖDEME VAR MI?

Kapıda ödeme ile ürün gönderimi yapmıyoruz.
 

ÖDEME YÖNTEMLERİ NELERDİR?

1- Kredi veya Nakit Ödeme: Kredi kartını tercih ediyorsanız 12 aya kadar taksit olanağı ile ödeme yapabilirsiniz. Taksit sayısı çerçevesinde ödeme aracı kurumumuz çeşitli vade farkları uygulamaktadır. 2- Havale ile Ödeme: Firmamıza ait hesap numaralarına siparişin tutarı kadar havale yapabilirsiniz. Havale sürecinde sipariş numaranızı açıklamaya eklemenizi önemle öneririz.